
Muziek
PiP & Ambroos De Schepper
Pepijn Gyssels (PiP) en Ambroos De Schepper leerden elkaar van dichtbij kennen als huisgenoten toen Pepijn in 2021 naar Brussel verhuisde. Omdat ze elkaars muzikale aanpak en interesses bleven volgen, ontstond het idee om samen te werken op een heel spontane manier.
Toen Ambroos op een dag bij Pepijn langskwam om wat verhuisdozen op te halen, besloten ze voor de lol apparatuur aan te sluiten en te jammen. Die ene toevallige opnamesessie smaakte naar meer: tussen mei 2023 en november 2024 doken ze regelmatig samen de studio in om te experimenteren met improvisatie, field recordings en klanktexturen.
Het resultaat van die anderhalf jaar experimenteren is hun gezamenlijke EP Sans Loup, uitgebracht op PiP's eigen platform ZitStill. Het project staat symbool voor hun gegroeide vriendschap en brengt het beste van twee werelden samen: de akoestische, organische aanpak van Ambroos en de elektronische, aandachtige geluidswereld van PiP.
- Datum03.10.2026
- LocatieDesign Museum Gent - Loft
- DoelgroepAlle leeftijden
- Tijdstip15:00 - 16:00
- ToegangGratis
- TaalN.V.T.
Ook voor jou

- Muziek
- 04.10.2026
Natasha Pirard
Natasha Pirard is een Gentse muzikant (ex-DEEWEE) die analoge synths, tapeloops, viool en veldopnames mixt tot warme ambient over geheugen en verbondenheid.

- Muziek
- 03.10.2026
Helena Casella
Helena Casella brengt neo-soul, jazz en Braziliaanse ritmes samen in een warm, organisch geluid. Ontdek haar gelaagde muziek en live instrumenten.

- Muziek
- 03.10.2026
Lander & Adriaan
Lander & Adriaan brengen een energieke mix van jazz, techno, juke en rave. Verwacht razendsnelle drums, zompige baslijnen en een explosieve liveshow.