Ga naar inhoud
Slotevent a Place in Motion op de Fluviussite
© © Design Museum Gent

Finissage

Closing Get-Together

Samen met Design Fest Gent sluiten we de Grote Heropening van Design Museum af met een gratis slotevent op de oude Fluviussite en op Broei! Kom mee vieren, kijken, ontdekken en maken.

Laat je verrassen door de expo A Place In Motion op de Fluviussite of wandel binnen bij BROEI voor WE ARE THE NEXT GENERATION, waar je het werk ontdekt van twintig pasafgestudeerde ontwerpers. Ga je liever zelf creatief aan de slag? Doe dan mee met de workshops van PALZ en KopieKar.

Daarnaast kan je ook meedoen met de streetperformances van Wolfgang Tant en Eric Treillard, of je helemaal uitleven op het unieke springkasteel van Loulou João. We sluiten dit onvergetelijke weekend af met een live optreden van Capital L bij BROEI.

  • Datum
    11.10.2026
  • Locatie
    Fluvius
    Désiré Fiévéstraat
  • Eindlocatie
    BROEI
    Nieuwland 69
  • Doelgroep
    Alle leeftijden
  • Tijdstip
    11:00 - 20:00
  • Toegang
    Gratis, geen inschrijving nodig
  • Taal
    N.V.T.

FLUVIUSSITE

A Place In Motion11:00 – 19:00
Street Performances11:00 – 19:00
Springkasteel van Loulou João11:00 – 19:00
KopieKar11:00 – 12:00 
15:00 – 19:00

BROEI

We Are The Next Generation11:00 - 20:00
Street Performances11:00 – 19:00
Workshops PALZ11:00 - 19:00
CAPITAL L18:00 - 18:40
KopieKar11:00 – 12:00 
15:00 – 19:00

Ook voor jou

Roze affiche voor de expo A Place in Motion in Parkham
© © Design Museum Gent
  • Expo buiten het museum
  • 03.10.2026—11.10.2026

A Place In Motion

A place in motion: acht ontwerppraktijken en LUCA-studenten onderzoeken samen met de buurt de wijk Parkham. Een expo met ingrepen, voor en door de buurt.

Een mobiele houten werkkar met materialen en gereedschap staat op het gras voor een historisch bakstenen gebouw. Naast de kar staat een houten bord met blauwe vormen.
© © KopieKar
  • Workshop
  • 10.10.2026—11.10.2026

Postkaarten drukken en bezorgen - KopieKar

Weef je eigen badge of tapijtje met kunstenaar Marijs Kempynck. Verwerk symbolen, woorden en beelden in stof en geef materiaal een tweede leven. Doe mee.

Kleurrijk springkasteel in een industriële hal met opblaasbare vazen, plantenmotieven en zwarte, rode en roze vissen.
© © Selma Gurbuz
  • Beleving
  • 09.10.2026—11.10.2026

Deep Rivers above the Sun - Shirley Villavicencio Pizango - Fluvius

Springkastelen als kunstwerk op de Fluvius site in Gent: Shirley Villavicencio Pizango vertaalt haar schilderijen naar iets om in te springen. Schoenen uit.

Roze affiche voor de expo A Place in Motion in Parkham voor de finissage
© Design Museum Gent
  • Finissage
  • 11.10.2026

A Place In Motion - Finissage

Finissage van Design Fest Gent: bezoek de expo een laatste keer en blik samen met buurtbewoners van Sluizeken-Tolhuis-Ham en ontwerpers terug op het festival.