Ontdek hoe architectuur via commoning, tijdelijkheid en care as repair kan evolueren van een afgewerkt object naar een gedeelde structuur, waarbij de architect niet langer auteur maar mediator wordt van een collectief proces.
- Datum03.10.2026
- LocatieTwiggyNotarisstraat 3, 9000 Gent
- DoelgroepAlle leeftijden
- Tijdstip14:00 - 14:45
- ToegangGratis, inschrijving nodig
- TaalNederlands
Ook voor jou

- Lezing
- 03.10.2026
Architects' Talk - Carmody Groarke & ATAMA
Kijk achter de schermen van onze nieuwe vleugel met Carmody Groarke. Van eeuwenoude kelderresten tot circulaire gevelstenen. Ontdek de bouw van ons museum!

- Beleving
- 03.10.2026—11.10.2026
Ontwerpen voor het symbioceen - LUCA School of Arts
Verken het symbioceen met LUCA School of Arts: ontdek hoe ontwerp, verbeelding en co-creatie bouwen aan een toekomst voor mens, natuur en technologie.

- Lezing
- 06.10.2026
Ontwerpen vanuit het landschap - Caro Van den Hole & Julie Mulders
Ontdek hoe lokale planten zoals riet, lisdodde en wilg via veldwerk leiden tot nieuwe, bioregionale manieren van landschappelijk ontwerpen en maken.

- Lezing
- 09.10.2026
Ontwerpen met bacteriën - Matthijs De Block
Ontdek de inspirerende lezingenreeks rond 'Ontwerpen voor het Symbioceen' bij LUCA Arts. Verken hoe design bijdraagt aan een duurzame toekomst. Reserveer nu!
